Ērenpreiss Velosipēdu darbnīcas otrais stāvs pazīstams ar ne tikai restaurācijas projektiem, bet arī ar specprojektiem pēc klienta vēlmēm. 

Mums ir bijis prieks piedalīties vairākos šādā tipa projektos, pielāgojoties klienta vēlmēm un palīdzot ar dizaina izstrādi, detaļu piemeklēšanu un atjaunošanu, krāsošanu un sagatavošanu startam pasaules ceļos!

Esam atlasījuši trīs darbnīcas visjaunākos un, mūsprāt, interesantākos projektus, pie kuriem esam strādājuši pēdējā gada laikā.

1.Mākonis Cocktails & Design Bāra Single Malt velosipēds.

Projekts, kura pirmsākumi meklējami 2013.gadā, pietuvinot tam apzīmējumu, kurš bieži sastopams Viskija izgatavošanas industrijā – “10 year old barrel”.

Single speed šosejas velosipēds, kura pamatā atjaunots, pārkrāsots Gazelle rāmis, Phil Wood rumbas un Brooks stūres lente un citas. Uz mirdzošā oranžā rāmja atrodami speciāli veidoti Mākonis dekāli, kuri izgatavoti no īsta sudraba ar sietspiedi.

2.Sparrow Norvēģijas vēstniecībai

Ērenpreiss velosipēdu darbnīcai ir bijis gods palīdzēt vairāku valstu vēstniecībām ar to īpašajiem, speciālajiem velosipēdiem. Pagājušā gada nogalē, mūs uzrunāja Norvēģijas vēstniecība ar lūgumu, radīt viņu Latvijas komandai īpašus, Sparrow modeļa velosipēdus.

Askētisks dizains, žilbinošs sudrabs un pārbaudīta kvalitāte. Ērenpreiss Sparrow modeļi tagad iepriecina kolektīvu no Norvēģijas.

 

3.Zaļā, askētiskā pilsētas bulta

Kvalitatīvs, viegls un dinamisks.

Single speed velosipēda vienreizējā krāsa, askētiskais dizains ar Coaster brake sistēmu un pulētām akcentiem ir pašpārliecinošs pats par sevi.