Cik ilgi ir spēkā jūsu piedāvātā garantija?

Visiem mūsu produktiem piedāvājam 2 gadu garantiju. Velosipēda rāmim un dakšai nodrošinām 5 gadu garantiju.

Vai divritenis tiks piegādāts jau samontēts?

Tas tiks piegādāts daļēji samontētā veidā, jo, drošas pārvadāšanas nodrošināšanai, rāmim netiks piestiprināts priekšējais ritenis, dubļu sargi, sēdeklis, stūre un aksesuāri. Šīs detaļas piestiprināt rāmim ir samērā viegli un to iespējams paveikt mājas apstākļos, tomēr mēs iesakām to uzticēt profesionālai velo darbnīcai, lai pārliecinātos, ka šis process ir veikts pareizi. Ja izvēlēsieties to saņemt pie mums darbnīcā, saņemsiet velosipēdu saliktu un gatavu braukšanai. Tāpat sūtījumiem Latvijas teritorijā iespējams piegādāt velosipēdu darba kārtībā.

Cik ilgā laikā tiks veikta piegāde?

Katra pasūtījuma sagatavošana aizņem 2 līdz 3 darba dienas. Kad pasūtījums ir sagatavots un nosūtīts, piegāde Latvijā tiek veikta 2 darba dienu laikā. Piegāde uz pārējām Baltijas valstīm aizņem 2 līdz 3 darba dienas, tikmēr uz pārējām ES valstīm tā aizņems 5 līdz 15 darba dienas. Pasūtījumiem ar piegādi ārpus ES robežām piegādes laiks tiks norādīts individuāli. Ja izvēlēsieties divriteni saņemt mūsu darbnīcā, tas būs gatavs saņemšanai uzreiz pēc pasūtījuma sagatavošanas.

Kāda ir piegādes cena?

Latvijā un citās Baltijas valstīs piegāde izmaksā 15€, piegāde uz citām Eiropas valstīm izmaksās sākot no 45€. Precīzas piegādes izmaksas iespējams atrast mūsu pirkumu groza sadaļā pirms pasūtījuma veikšanas. Piedāvājam arī iespēju preci saņemt mūsu noliktavā Rīgā, Čaka ielā 90A – šādā gadījumā par piegādi nav jāmaksā.

Vai iespējams mainīt velosipēda krāsu?

Mūsu velosipēdi Paula un Gustav ir pieejami arī Tev vēlamā krāsojumā – par izmaksām un krāsojumu lūdzam sazināties [email protected]

Vai ir iespējams aprīkot velosipēdu ar grozu un citiem aksesuāriem?

Jā, protams, iegādājoties savu divriteni, vari to papildināt ar grozu, zvaniņu un citiem aksesuāriem no mūsu piedāvātā klāsta pēc savas izvēles.