Šī gada 9. jūnijā jaunajā Ērenpreiss velosalonā Tērbatas ielā 65 norisinājās vakara saruna “Dizains 21. gadsimtā. Kā radīt skaistas un jēgpilnas lietas” kopā ar prof. Cees De Bont.

9. jūnijā plkst. 19:30 Tērbatas ielā 65 Ērenpreiss Bicycles sadarbībā arFOLD un Latvijas Mākslas akadēmija a uz vakara sarunu aicināja un uzņēma dizaina domāšanas ekspertu, velo entuziastu un Honkongas Politehniskās universitātes (The Hong Kong Polytechnic University) Dizaina skolas HK PolyU School of Design dekānu prof. Kēsu de Bontu (Cees de Bont).
Sarunā tika iztirzāti vairāki jautājumi – ar ko dizaina domāšana atšķiras no citiem domāšanas veidiem? Kas padara inovāciju radīšanu saprotamu un vadāmu, un kā likt radošiem procesiem strādāt praktiski? Atvērtā sarunā noskaidrojām, kādas ir profesora domas par 21. gs. izaicinājumiem un iespējām, un vai ir vērts izgudrot divriteni no jauna?
Prof. de Bont ir plaša akadēmiskā un profesionālā pieredze – 10 gadus strādājis Philips, 7 gadus vadījis Delftas Tehniskās universitātes (Technische Universiteit Delft) Industriālā dizaina fakultāti Nīderlandē, un jau piekto gadu vada vienu no modernākajām dizaina skolām pasaulē – Honkongas Politehniskās universitātes Dizaina skolu (PolyU Design).
Sarunas moderatore – FOLD redaktore Evelīna Ozola.