Informācija medijiem
2015. gada 19. jūnijs

Ērenpreiss paplašina darbību – atver velosalonu un prezentē jaunos velosipēdus

Latvijas velosipēdu ražotājs Ērenpreiss prezentējis jaunus velosipēdus, kā arī līdz ar jaunajiem velosipēdu modeļiem atklāj Ērenpreiss velosalonu – jaunu mājvietu īpaši izmeklētiem velosipēdiem un aksesuāriem.

“Pēc jau divu kolekciju izlaišanas pasaulē un kopumā 5 gadu darba esam stipri strādājuši pie jaunu velosipēdu izstrādes un ražošanas, un esam papildinājuši savu kolekciju ar 4 jauniem velosipēdiem – mūsu tā sauktajiem “pilsētas putniem” – kungu un dāmu sudrabpelēkajiem “Zvirbuļiem” (angliski Sparrow) un citrona un tirkīza toņu dāmu velosipēdiem “Žubītēm” (Finch),” stāsta Ērenpreiss vadītājs Toms Ērenpreiss.

Ērenpreiss līdz ar jauna velosalona atklāšanu Tērbatas ielā, Rīgā no 18. jūnija piedāvās jaunos velosipēdus, kā arī jau esošo kolekciju. Velosalonā mājīgā kafijas smaržas atmosfērā ir iespēja apskatīt, izmēģināt un iegādāties īpaši izmeklētus velosipēdus un velo aksesuārus. Velosalons būs arī kā krustpunkts un kultūras telpa – tajā plānots rīkot dažādus tematiskus pasākums, kā pirmais šāda veida pasākums 9. jūnijā norisinājās vakara saruna – diskusija ar velo entuziastu un Honkongas dizaina augstskolas vadītāju Cees De Bont.

“Šogad esam īpašu uzmanību veltījuši dažāda veida sadarbībām, lai kļūtu labāki un pieejamāki – šis velosalons arī ir kā lielisks piemērs, cik kopā darbojoties Latvijā ir iespējams paveikt. Laipni aicināti mūsu Ērenpreiss velosalonā,” pacilāti aicina Toms Ērenpreiss un velosalona vadītājs Kaspars Virsnītis.

Ērenpreiss ir Latvijas uzņēmums, kas kopš 2012. gada ražo un piedāvā jaunus un modernus pilsētas velosipēdus. Ērenpreiss ir vēsturiskās Gustava Ērenpreisa velosipēdu fabrikas idejas turpinātājs un aktīvs Latvijas velo kultūras attīstītājs.

Vairāk par Ērenpreiss: erenpreiss.com
Informāciju sagatavoja:
Ance Pudāne, Ērenpreiss sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 29529238
[email protected]