Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ērenpreiss Pagalma svētki ir nu jau ikgadējs pasākums, kur rīkotāji pulcē vienuviet draugus, velo cienītājus un laikmetīgas pilsētvides baudītājus, lai kvalitatīvi veicinātu apkārtnes kultūras un sabiedriskās aktivitātes.

Pagalma svētkos apmeklētājiem bija iespēja baudīt mūziku un gardumus pilsētvidē, iepazīties ar Ērenpreiss velosipēdu darbnīcas jauno velosipēdu tapšanas procesu un velosipēdu restaurācijas darbnīcu, kā arī jaunajiem Ērenpreiss velosipēdiem.

Pagalma svētku viesus iesildīja DJ Belinda, uzstāšanos sniedza grupa Čipsis un Dullais, solo mūziķis Lasha Von Chapel un kādi īpaši iespaidīgi pārsteiguma viesi grupa Instrumenti.

Īpaši šajā vakarā – Velo nakts tirgus. Pasākumā piedalījās arī Ērenpreiss draugi alus darītava Valmiermuiža ar sasveicināšanās malku, ka arī „food truck” jeb mobilā virtuve SprīdEats, kas piedāvāja gardas uzkodas un siltas vakariņas pasākuma apmeklētājiem, bārs Aristīds sasildīja ar iemīļotiem dzērieniem. Pasākuma laikā bija arī īpaša iespēja apdrošināt savu velosipēdu pret dažādām nebūšanām, iegādājoties jauno BTA velo polisi.