Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Informācija medijiem
2015. gada 7. septembris

Ērenpreiss pie Ziedoņdārza svinēs savus Pagalma svētkus

Trešdien, 9. septembrī A. Čaka 90 pagalma teritorijā notiks jau ikgadējais Ērenpreiss velosipēdu darbnīcas rīkotais pasākums Ērenpreiss pagalma svētki.

Pagalma svētkos būs iespēja baudīt koncertu, mūziku un gardumus pilsētvidē, iepazīties ar Ērenpreiss velosipēdu darbnīcas jauno velosipēdu tapšanas procesu un velosipēdu restaurācijas darbnīcu, kā arī jaunajiem Ērenpreiss velosipēdiem.

Ērenpreiss aicina uz Pagalma svētkiem ar labu mūziku un koncertiem – Pagalma svētku viesus sagaidīs un iesildīs DJ Belinda, un dzīvo uzstāšanos sniegs dzīvās mūzikas grupa Čipsis un Dullais, solo mūziķis Lasha Von Chapel un kādi īpaši iespaidīgi pārsteiguma viesi. Kādi? Nāciet un redzēsiet!

Īpaši šajā vakarā – Velo nakts tirgus. Pasākumā piedalīsies arī Ērenpreiss draugi alus darītava Valmiermuiža ar sasveicināšanās malku, ka arī „food truck” jeb mobilā virtuve SprīdEats, kas piedāvās gardas uzkodas un siltas vakariņas pasākuma apmeklētājiem, bārs Aristīds sasildīs ar iemīļotiem dzērieniem. Pasākuma laikā būs arī īpaša iespēja apdrošināt savu velosipēdu pret dažādām nebūšanām, iegādājoties jauno BTA velo polisi.

Ērenpreiss Pagalma svētki ir nu jau ikgadējs pasākums, kur rīkotāji pulcē vienuviet draugus, velo cienītājus un laikmetīgas pilsētvides baudītājus, lai kvalitatīvi veicinātu apkārtnes kultūras un sabiedriskās aktivitātes.
Pagalms Aleksandra Čaka ielā nr. 90 ir no centra paslēpta vieta pie Ziedoņdārza, darbnīcas ēkā pašlaik top un dzīvo Ērenpreiss velosipēdi, bet par ēkas vēsturiskumu uz vietas Pagalma svētkos draudzīgi pastāstīs darbnīcas pārstāvji. Visi interesenti laipni gaidīti trešdien 9. septembrī no plkst. 18.00, ieeja Pagalma svētkos bez maksas.

Ērenpreiss ir Latvijas uzņēmums, kas kopš 2012. gada ražo un piedāvā jaunus un modernus pilsētas velosipēdus, kā arī restaurē vēsturiskos velosipēdus. Ērenpreiss ir vēsturiskās Gustava Ērenpreisa velosipēdu fabrikas idejas turpinātājs un aktīvs Latvijas velo kultūras attīstītājs.

Vairāk par pagājušā gada Ērenpreiss Pagalma svētkiem:
erenpreiss.com/lv/erenpreiss-pagalma-svetki-2014
Informāciju sagatavoja:
Ance Pudāne, Ērenpreiss sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 29529238
[email protected]