gustav

Klasisks. Gaumīgs. Uzticams. Shimano Nexus septiņu pārnesumu rumba ļauj brīvi piemērot ātrumu ceļa segumam un stāvumam, hroma - molibdēna rāmis iztur lielu slodzi, ādas sēdeklis un rokturi kombinācijā ar pilsētai atbilstošu ģeometriju padara pārvietošanos ērtu un baudāmu.

paula

Drosmīga elegance, kas iedvesmo. Shimano Nexus septiņu pārnesumu rumba, askētiski dubļusargi, izsmalcināti ādas rokturi un sēdeklis, plaša pārredzamība – dizains, kas radīts skaistiem un neaizmirstamiem velo braucieniem.

sparrow

Pilsētas putns – gaisīgi viegls un tomēr ļoti izturīgs. Pacieš sliktus laika apstākļus un izbrauc nestandarta ceļus. Sudrabpelēks tonis, laikmetīgs minimālisms, ar vienu vai deviņiem ātrumi, kas piemērojas un pakļaujas braucējam.

tom

Matēti melns, askētisks un dinamisks. Ideāli piemērots tiem, kuru prioritātes ir klasika, vienkāršība un komforts. Divu pārnesumu automātiskā SRAM rumba ar kājas bremzi pati pārslēdzas, braucējam mainot ātrumu. Augstas kvalitātes ādas sēdeklis un rokturi - vizuāli pievilcīgi, praktiski un ērti.

greta

Melnbaltā kino aura un līdz sīkākajai detaļai izstrādāti tehniskie risinājumi. Velosipēds, kas perfekti sajūt savu īpašnieci – divu pārnesumu automātiskā rumba pati pārslēdzas, uzņemot ātrumu. Ar kājas bremzi braucienu iespējams pārvaldīt precīzi un droši, bet smalkajos ādas rokturos un sēdeklī apvienots stils un komforts.